Konsultacje online to indywidualne spotkanie ze mną, podczas którego skupiamy się na Twoich potrzebach. 

Jako psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna z radością używam swojej wiedzy i ponad 10-letniego doświadczenia, abyś mógł w pełni wydobyć swoje zasoby, lepiej radzić sobie ze stresem, obciążeniem pracą, niepewnością i powrócić do stanu równowagi wewnętrznej.

Zapraszam do współpracy każdego, kto jest ciekawy siebie i chciałby wycisnąć z życia więcej, przeżywać je bardziej świadomie.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz głębszego przyjrzenia się doznawanym trudnościom lub chcesz podjąć regularną pracę psychoterapeutyczną- to również opcja dla Ciebie, zapraszam!

Dokładam wszelkich starań, abyś mogła znaleźć mnóstwo informacji na mojej stronie i social mediach,  zanim zdecydujesz się na wizytę online. Wiem jednak z doświadczenia, że w niektórych sytuacjach sama edukacja nie wystarczy i potrzeba bardziej szczegółowego oraz dłuższego procesu zarówno diagnostycznego, jak i psychoterapeutycznego. A przede wszystkim- rozumiem doskonale, że dla niektórych kontakt indywidualny jest niezastąpiony.

Pierwsza konsultacja online: 70 euro lub 330 zł/ 50 min

Każda kolejna konsultacja/ sesja psychoterapii: 60 euro lub 280 zł/ 45 – 50 min

 

Zasady konsultacji/sesji psychoterapii online

Zapisy na sesję psychoterapii lub konsultacje online poprzez wysłanie wiadomości na adres  kontakt@edytaserwatka.com z prośbą o przesłanie dostępnych terminów.

Dostępne terminy zostają przesłane zwrotnie na e-maila, z którego otrzymałam prośbę o zapisanie się na sesje psychoterapii/ konsultacje online.

Potwierdzenie sesji psychoterapii/ konsultacji online po dokonaniu płatności na konto bankowe (dane do przelewu otrzymasz w e-mailu zwrotnym).

Konsultacje odbywają się w wymiarze od 1 do 3 spotkań online.

Pełny kontrakt psychoterapeutyczny jest ustalany podczas pierwszej sesji psychoterapii.

Zasady konsultacji są ustalane podczas pierwszej konsultacji.